AB SA

AB SA to polska firma o szerokiej gamie produktów i usług z dziedziny IT z siedzibą we Wrocławiu. Jej założycielem jest Jerzy Przybyło. Zakres swoich działań prowadzi na terenie Polski, ale również w Czechach i Słowacji.

Marka systematycznie się rozwija do ostatnich sukcesów można dołączyć zakup udziałów firmy Rekman – który jest dystrybutorem zabawek. AB SA sprzedaje sprzęt komputerowy, elektronikę użytkową oraz telefony komórkowe wpisując się w segment IT. Posiada własne marki takie jak Optimus, TB Print – tusze do drukarek, TB Energy – rozwiązania oświetleniowe, TB Celan –środki czyszczące do sprzętów elektronicznych i TB Touch – tablety.

AB SA w ciąż podnosi poprzeczkę konkurencji świadcząc usługi na najwyższym poziomie. AB Sa prowadzić sprzedaż nie tylko bezpośrednią, ale również poprzez sklep online. Dodatkowo jest doceniana nie tylko, jako dystrybutor, jako producent, ale jako pracodawca oferując bardzo dobre warunki zatrudnienia dla wykwalifikowanych pracowników, co może służyć, jako przykład dla wielu innych polskich firm.