ABC Data

ABC Data to firma działająca nie tylko na terenie Polski, ale również w Czechach, Słowacji, Łotwie i Estonii. ABC Data zajmuje się dystrybucją sprzętu, tuszów do drukarek jak również usług dla firm w postaci doradztwa technicznego.

Tego typu firmy są doskonałym rozwiązaniem, jeśli firmy nie posiadają w swoich strukturach działu IT wówczas mogą skorzystać z oferty specjalistów, ludzi, którzy od lat zajmują się działami IT wiedzą wszystko o niezbędnych sprzętach każdej firmy. Aby skorzystać z ich usług należy podpisać umowę i po prostu korzystać.

Cztery lata pod rząd a później z roczną przerwą ABC Data otrzymało nagrodę „Dystrybutor Roku Europy Środkowo-wschodniej” – nagroda jak najbardziej zasłużona. Firma ciągle podnosi swoje kwalifikacje, rozwija i uzupełnia swoją ofertę opierając się na potrzebach klientów i ich rosnących wraz z konkurencją wymagań.

Takich firm w Polsce jest coraz więcej, dzięki czemu klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny natomiast korporacje muszą powiększać swoją ofertę.

www.janosik-film.pl