Lenovo

Lenovo to chińska firma, która powstała w 1984 roku. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją komputerów osobistych, laptopów.

Sprzęty Lenovo są bardzo trwałe i sprawują się doskonale nie tylko w przypadku użytkowników indywidualnych, ale również w dużych firmach. Niestety jak to zwykle bywa są pozytywnie i niekoniecznie strony do tych drugich należy problem z dostępnością ewentualnie popsutych części.

Zarówno w przypadku komputerów osobistych jak i laptopów często bywa tak, że zaraz po zakończeniu się gwarancji części ulegały zniszczeniu tak jakby przewidziana była ich żywotność. Być może są to sporadyczne przypadki, ale jest ich na tyle dużo, że wiele osób pisze o nich na forach Internetowych.

W przypadku chęci ratowania sprzętu może się okazać, że jedyną alternatywą jest zakupienie używanej części, ale chociaż działającej lub możne spróbować skontaktować się z producentem w Chinach wówczas koszt naprawy (do tego doliczyć musimy cenę informatyka) i czas oczekiwania może sprawić, że zniechęcimy się do niego.

www.kszielonoczarni.pl