Tablet i gry dla wielu osób

Tablety to fenomen ostatnich lat. W elektronice użytkowej nieustannie dzieje się coś ciekawego. Tablety jednak są zdecydowanie jednym z najjaśniejszych punktów na mapie istotnych zmian. Czy wprowadziły wiele nowego? Właściwie nie.

Ekrany dotykowe już istniały, podobnie ja wykorzystywane przez tablety systemy operacyjne. Aplikacje też przypominają te znane z komputerów i telefonów. Mimo tego „deski” stały się popularne. Zapewne przede wszystkim dzięki ich mobilnemu charakterowi, który jednocześnie pozwala na wygodne przeglądanie treści oraz… granie w gry.

Te ostatnie to jeden z najlepszych pomysłów na rozrywkę, gdy akurat doskwiera nam nuda – czy to w pociągu, czy po pracy w domu. Na tablecie można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer. Oczywiście ten ostatni jest szczególnie atrakcyjną opcją, gdy priorytetem jest dobra zabawa. Na jakie gry możemy liczyć? Wśród darmowych znajdziemy np.

zabawy polegające na szybkim zgadywaniu odpowiedzi na proste pytania. Tak wygląda gra pt. Player Reactor. Ekran jest podzielny na dwie lub cztery części, a na środku pojawia się pytanie.

Kto pierwszy zgadnie odpowiedź, wygrywa. Pomysł jest prosty, ale zabawy przy grze bardzo wiele. Poza tym, możemy sięgnąć po bardziej zaawansowane produkcje i zabawić się z innymi graczami za pośrednictwem sieci Wi-Fi albo Bluetootha. Wiele tabletowych tytułów oferuje ciekawe tryby multiplayer.

Dzięki temu, że tablet łatwo zabrać ze sobą, do rozgrywki możemy przystąpić niemal w każdym miejscu i o każdej porze.

www.barnowo.com.pl